Galeria

linia Wycieczka pociągiem do Wasilkowa

Granaty miały okazję uczestniczyć w wycieczce pociągiem do Wasilkowa. Swoją przygodę rozpoczęły od udziału w spotkaniu z pracownikami Straży Ochrony Kolei w Białymstoku. Celem spotkania było poznanie zasad bezpiecznego zachowania w pobliżu torów, przejazdów kolejowych i dworców. Dzieci miały okazję zobaczyć wiele ciekawych dla nich miejsc znajdujących się na dworcu. Ogromną frajdą był przejazd pociągiem. Każdy miał możliwość usiąść na fotelu maszynisty. Oczywiście nie obyło się też bez kontroli biletów. Bardzo dziękujemy pani Paulinie – mamie Zosi za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Przejdź do treści