Dzień Mamy i Taty w grupie IV
Dzień Mamy i Taty to uroczystość, podczas której dzieci piosenką, wierszem, tańcem, grą na instrumentach pokazały, jak mocno kochają rodziców. Wszystkim Rodzicom naszych Granatów życzymy dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy, radości z każdego dnia spędzanego wspólnie z dziećmi. Jesteśmy bardzo dumne z naszych przedszkolaków. To był piękny występ. Brawo Granaty!!!