GRUPA X ARBUZY

Nauczycielki: Pani Kinga, Pani Honorata

Woźna oddziałowa: Pani Jola

linia Co nowego w naszej grupie?

TREŚCI REALIZOWANE W CZERWCU:

1. „ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECI”

2. „KOLOROWE WITAMINY ”

3. „NADCHODZI LATO”

4. „BEZPIECZNE WAKACJE”

Wiersz pt. „Bezpieczne wakacje” – autor nieznany

Piosenka pt. „„Podajmy sobie ręce” (https://www.youtube.com/watch?v=PkpIMG_TBEw&list=RDPkpIMG_TBEw&start_radio=1)

chłopczyk
chłopczyk
Przejdź do treści