Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna oczami małego badacza”
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz za przepiękne fotografie ukazujące piękno wiosennej przyrody. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe i wykonane z dużym zaangażowaniem.
I MIEJSCE
Stefan M. Oddział Jeżynowa
II MIEJSCE
Wojtek Cz. Oddział Leszczynowa
III MIEJSCE
Amelia Cz. Oddział Leszczynowa
WYRÓŻNIENIA
• Adam G. – Oddział Leszczynowa
• Szymon Ł. – Oddział Leszczynowa
• Maja G. – Oddział Leszczynowa
Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.
Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w Przedszkolu Samorządowym w Grabówce dnia 10.06.2026 (środa) o godzinie 14:00 w auli.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie!





